Thursday, December 20, 2012

Referendum Cost

You may recall that one of the arguments used by the No2AV campaign against electoral reform was its cost. The costs were obviously misrepresented, since the supposed cost of the referendum was included as a cost of adopting AV, though it was a cost incurred whether or not AV was chosen. Today it emerges that the cost of the referendum was over-estimated in any case.

9 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Sizler de hiç bir ücret ödemeden hem dinimiz hakkında bilgileri ve hemde gerçek dostluklara merhaba diyebilirsiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizi tam anlamıyla açıklamayan, güvenliğinizi her kapsamda üst düzey tutan web sayfamız sayesinde islami sohbet mutluluğun tadını çıkartabilirsiniz.
  Son dönemlerde piyasa da pek çok sohbet odaları gün yüzüne çıkmaktadır. Yazışmalı, kameralı, sesli olarak farklı kollara ayrılan bu tarz siteler en kolay yoldan arkadaşlık kurabilmenin en mantıklı islami chat çözümüdür.
  Yurt içinde hizmet veren siteler, kullanıcıların isteklerini tam manada karşılayan sunucu bulmak yok denecek kadar azdır. Mesela web sayfamız türünün son örneğidir. Diğer sitelerden çok farklı yanları ve alt yapısı bulunur. Genel odalar ve global kanallar üzerinde argo, küfür ve edepsiz yazılı paylaşımlar yapmak yasaktır. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız, sizde karşınızda ki kişilere sohbet odaları üzerinde o şekilde davranın lütfen.

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete